www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálat / adminisztráció (Siófok)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1046706
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplőjének megbízásából keresünk ügyfélszolgálati és adminisztratív területre diák munkatársakat.

Feladatok:

  • bejövő hívások kezelése
  • adminisztratív feladatok (iratrendezés, másolás, szkennelés)

Elvárások:

  • MS Office alapfokú ismerete
  • Csak nappali tagozatos tanulóknak!
  • heti minimum 20 óra vállalása rugalmas beosztással

Vállalási idő: min. 2 hónap

Előnyt jelent:

  • hosszabb távú munkavállalási hajlandóság

Amit ajánlunk:

  • órarendhez rugalmasan illeszthető beosztás
  • folyamatos munkalehetőség
  • cégen belüli előrelépésre van lehetőség
  • bérezés: órabér +ösztönző bér