www.cvonline.hu

Ügyfélreferensi munkatárs

  • A hirdetés 717 napja lejárt

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak pénzügyi területen, új ismeretekre, kihívásokra vágynak, és örömmel vesznek részt egy nemzetközi vállalat dinamikus fejlődésében.

Feladat:

Értékesítési feladatok ellátása, fejlett központi rendszerek használata mellett (tárgyalás, ajánlatkészítés, szerződésírás)
Monitoring feladatok elvégzése
Biztosítási, banki és lakástakarék pénztári termékek értékesítése kiemelt ügyfelek részére, ügyfél-kapcsolattartás, ügyféltanácsadás

Elvárásaink:

Min.:Középszintű végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Tapasztalat a modern informatikai eszközökkel való munkavégzéshez
Kiváló kommunikációs- és együttműködési készség
Munkakör elvégzéséhez szükséges tanfolyamok sikeres elvégzése, az ott elsajátított ismeretek alkalmazása a napi munkavégzés során

Amit kínálunk:

Modern infrastruktúrájú, irodai környezet
Versenyképes jövedelem
Képzések, csapatépítő tréningek
Központi támogatás

Csapatunkat megtalálod Facebook oldalunkon is:

Link megjelenítése