www.cvonline.hu

Ügyfélreferens

  • A hirdetés 722 napja lejárt

Piacvezető műanyag nyílászárók gyártásával foglalkozó cég, budapesti saját bemutatótermeibe műszaki beállítottságú

ügyfélreferens

munkatársakat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • bemutatóterem vezetése
  • meglévő és leendő ügyfelek kezelése
  • árajánlat készítés, szerződéskötés
  • műszaki tanácsadás
  • marketing, reklámszervezés

Elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés
  • Excel, word felhasználó szintű ismerete
  • kereskedelemben, műszaki területen szerzett tapasztalat előny
  • jó kommunikációs készség
  • új ismeretek hatékony befogadása, tanulási készség és akarat
  • emberekkel való bánásmód, hangnem megtalálása

Juttatások:

  • versenyképes bérezés
  • bejelentés
  • céges telefon
  • céges laptop
  • előrelépési lehetőség

Cégünk tapasztalatai alapján a szakmában már megszerzett tudás nem feltétlen jelent előnyt. Ezért várjuk azok jelentkezését is, akik még sosem dolgoztak ezen a területen. A cég vezetői minden munkára kiválasztott jelentkezőnek intenzív oktatást ad az alapoktól. Jelentkezni e-mailben az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő