www.cvonline.hu

Ügyfélreferens

  • A hirdetés 736 napja lejárt

A Takarékszövetkezeti Informatikai Kft. (TAKINFO) Ügyfélszolgálati csoportja

munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • bankinformatikai területen a kijelölt ügyfelek ügyfélreferensi feladatainak elvégzése,
  • felhasználói támogatás,
  • kapcsolódó nyilvántartások kezelése.

Elvárások a leendő ügyfélreferens kollégánkkal szemben:

  • legalább középfokú szakirányú banki ügyintézői végzettség, vagy
  • hasonló területen szerezett, minimum 2 éves gyakorlat
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel,)
  • önálló munkavégzés, pontosság,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • fejlett problémafelismerő- és megoldó képesség,
  • csapatjátékos attitűd,
  • rendszerszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • terhelhetőség, nagy munkabírás,
  • stressztűrés.

Előny:

  • Kisbanki Boss rendszer ismerete, takarékszövetkezetnél szerzett tapasztalat

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő