www.cvonline.hu

ÜGYFÉLREFERENS

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 778449
lejárt

  Partnerünk elsősorban alkalmazás-üzemeltetési és rendszerintegrációs feladatokat lát el, bankinformatikai területen, közel 20 éve. Ügyfelei számára korszerű és egységes informatikai hátteret biztosít és kezdeményező szerepet tölt be a mindenkori banki, üzleti igényeknek leginkább megfelelő informatikai fejlesztések bevezetésében. Csapatukba ÜGYFÉLREFERENS kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Bankinformatikai területen a kijelölt ügyfelek ügyfélreferensi feladatainak elvégzése
  • Számviteli hibabejelentésének fogadása, kezelése (help desk feladatok főkönyvi könyvelés, jelentések témakörben)
  • Felhasználói támogatás
  • Kapcsolódó nyilvántartások kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú banki ügyintézői és számviteli végzettség, vagy
  • Hasonló területen szerezett, minimum 2 éves tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Fejlett problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Rendszerszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Stressztűrés

Előnyök:

  • Banknál, vagy takarékszövetkezetnél szerzett számviteli tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Call Center/Telefonos ügyintéző
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vállalati/Lakossági ügyfélszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb

Egyéb információk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió