www.cvonline.hu

Ügyfélreferens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Magyarországi pénzintézet munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Elvárások a leendő munkatárssal szemben:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pénzintézetnél, vállalati és lakossági hitelezés területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Minőségi, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs és tárgyaló képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési tapasztalat
  • Banki szakirányú szakképesítés
  • Pénzkezelési, pénztári tapasztalat

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Banki folyamatok, termékek ismerete
  • Banki IT rendszer ismerete
  • Helyismeret és kapcsolati rendszer
  • Nyelvtudás
  • Banki szakügyintézői szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Átlátható, jól tervezhető szakmai lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát (önéletrajz, motivációs levél) juttassa el a lenti e-mail címre, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár