www.cvonline.hu

Ügyfélreferens

  • A hirdetés 381 napja lejárt

A Informatikai cég Ügyfélszolgálati csoportja

munkatársat keres.

Feladatok:

  • bankinformatikai területen a kijelölt ügyfelek alkalmazás oldali feladatainak támogatása
  • ügyfelek hibabejelentésének fogadása, kezelése (help desk feladatok)
  • kapcsolódó nyilvántartások kezelése

Elvárások a leendő ügyfélreferens kollégánkkal szemben:

  • legalább középfokú szakirányú banki ügyintézői végzettség, vagy
  • hasonló munkakörben szerzett, minimum 1-2 éves tapasztalat
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel,)
  • önálló munkavégzés, pontosság
  • kiváló kommunikációs készség
  • fejlett problémafelismerő- és megoldó képesség
  • csapatjátékos attitűd
  • rendszerszemléletű és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • pontosság, megbízhatóság
  • terhelhetőség, nagy munkabírás
  • stressztűrés

Előny:

  • banknál, takarékszövetkezetnél, vagy bankinformatikai cégnél szerzett tapasztalat
  • Kisbanki Boss rendszer ismerete

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola