www.cvonline.hu

Ügyfélreferens - Toborzás-kiválasztási területre (Veszprém)

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Az Aurum Recruitment (Link megjelenítése), mint országos fejvadász és munkaerő-közvetítő cég, folyamatosan bővülő üzletágába keres kommunikatív, lelkes, határozott fellépésű ÜGYFÉLREFERENS munkatársat, az alábbi feladatokra:

Feladatok:

  • Szellemi állomány teljes körű toborzás-kiválasztási folyamatának koordinálása mérnök/műszaki, pénzügy/számvitel, beszerzés/logisztika, kutatás/fejlesztés, informatika, HR/munkaügy és adminisztráció területén egyaránt
  • Beérkezett önéletrajzok kezelése, előszűrése
  • Potenciális jelöltek felkutatása direkt fejvadászattal
  • Telefonos és személyes interjúk szervezése és lebonyolítása (angol nyelven is!)
  • Jelöltek személyes és szakmai értékelése, majd közvetítése a megbízó cég felé
  • Személyzeti riportok, egyéb kimutatások készítése (angol nyelven is!)
  • Önéletrajz adatbázis folyamatos építése, fejlesztése
  • Szoftver szintű, önálló projektek menedzsmentje
  • Kiválasztási tanácsadás multinacionális közép és nagyvállalatok HR munkatársainak
  • CV és interjú tanácsadás frissdiplomásoknak
  • Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás jelenlegi (magyar/külföldi) ügyfelekkel és pályázókkal telefonon
  • Új ügyfélkör kialakítása országos szinten
  • Aktív részvétel az üzletág marketingtevékenységében
  • Közösségi portálok és internet napi szintű aktív használata
  • A cég képviselete állásbörzéken, szakmai konferenciákon

Elvárások:

  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Minimum 3-4 év megelőző szakmai tapasztalat (nem feltétlen HR)
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Határozottság, érdekképviselet
  • Nyitottság
  • Elemző és analizáló készség
  • Kitartás és türelem
  • Értékesítési és műszaki affinitás
  • MS Office ismeretek napi felhasználóként
  • Veszprémi v. környékbeli lakhely

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • Gyártó/termelő, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélszolgálaton vagy értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Toborzásban, kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Gyors és gépírás szaktudás

Amit mi nyújtunk:

  • Önállóság
  • Családias, közvetlen munkalégkör
  • Segítőkész, fiatal kollégák
  • A továbbfejlődésedhez szükséges képzések
  • Rugalmas munkaidő
  • Alapbér + teljesítményarányos jutalék

Fényképes, kétnyelvű Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és a nettó BÉRIGÉNY feltűntetésével, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

A pályázati anyag mellé, kérjük, válaszoljon az alábbi kérdésekre!

  1. Mi fogta meg ebben az álláshirdetésben, miért döntött úgy, hogy jelentkezik?
  2. Feltételezzük, Ön egy kitartó, határozott személy, aki, ha kell, képes kiállni saját és cége érdekeiért. Amennyiben így van, mivel tudná ezt alátámasztani?
  3. Mi volt az eddigi legnagyobb sikerélménye a munkájában?
  4. Mi az a három legfontosabb szempont Önnek a leendő munkahelyén/munkakörében, hogy jól érezze magát?

Csak azon pályázati anyagokat tudjuk értékelni, melyekben a fentiek szerint, minden információt megtalálunk és minden kérdésre választ kapunk.

Megértését köszönjük!

Helyek Veszprém
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő