Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Ügyfélreferens - pénztáros

Banco Popolare Hungary Bank Zrt.-Ügyfélreferens - pénztáros
Hozzáadva 2012.05.03.
Hirdetés azonosító: 392701
lejárt

Bankunk az olasz Banco Popolare bankcsoport tagja, mely 140 év tapasztalatával immár közel 3 millió ügyfelének biztosít stabil pénzügyi partnerséget Európa-szerte a 2200 fiókból álló fiókhálózatában.

munkatársat
keres

Főbb feladatok:
•    Lakossági és vállalati ügyfélforgalom bonyolítása,
•    Pénztári tételek kezelése (forint és valuta),
•    Értéktárosi feladatok ellátása,
•    Banki termékek értékesítése, keresztértékesítés,
•    Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
•    ATM kezelés,
•    Statisztikák, különböző riportok elkészítése.

Elvárások:
•    Középfokú végzettség,
•    Pénzintézetnél szerzett minimum 2 éves forint-, és valutapénztárosi, illetve ügyfélszolgálati tapasztalat,
•    Kommunikációképes angol nyelvtudás,
•    OKJ-s valuta pénztárosi bizonyítvány,
•    Udvariasság, pontosság, csapatmunka, nagyfokú munkabírás,
•    Erkölcsi bizonyítvány és referencia szükséges,
•    Aláírási és okmányazonosító oklevél.

Előny:
•    Flexcube rendszer ismerete,
•    Olasz nyelvtudás.

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje el a lenti email címre „ügyfélreferens ” jeligére.

Banco Popolare Hungary Bank Zrt.
Humánpolitikai főosztály
1088 Budapest Rákóczi út 1-3.
Tel.: 06-1/235-7429
Fax: 06-1/429-8966

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Asszisztencia / Adminisztráció, Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
OKJ képesítés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése