www.cvonline.hu

Ügyfélreferens - pénztáros

  • Az állásajánlat lejárt.

Bankunk az olasz Banco Popolare bankcsoport tagja, mely 140 év tapasztalatával immár közel 3 millió ügyfelének biztosít stabil pénzügyi partnerséget Európa-szerte a 2200 fiókból álló fiókhálózatában.

munkatársat
keres

Főbb feladatok:
•    Lakossági és vállalati ügyfélforgalom bonyolítása,
•    Pénztári tételek kezelése (forint és valuta),
•    Értéktárosi feladatok ellátása,
•    Banki termékek értékesítése, keresztértékesítés,
•    Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
•    ATM kezelés,
•    Statisztikák, különböző riportok elkészítése.

Elvárások:
•    Középfokú végzettség,
•    Pénzintézetnél szerzett minimum 2 éves forint-, és valutapénztárosi, illetve ügyfélszolgálati tapasztalat,
•    Kommunikációképes angol nyelvtudás,
•    OKJ-s valuta pénztárosi bizonyítvány,
•    Udvariasság, pontosság, csapatmunka, nagyfokú munkabírás,
•    Erkölcsi bizonyítvány és referencia szükséges,
•    Aláírási és okmányazonosító oklevél.

Előny:
•    Flexcube rendszer ismerete,
•    Olasz nyelvtudás.

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje el a lenti email címre „ügyfélreferens ” jeligére.

Banco Popolare Hungary Bank Zrt.
Humánpolitikai főosztály
1088 Budapest Rákóczi út 1-3.
Tel.: 06-1/235-7429
Fax: 06-1/429-8966

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest