www.cvonline.hu

ÜGYFÉLMENEDZSER

  • A hirdetés 918 napja lejárt

A StreamNet Kft. a hazai videokonferencia és professzionális AV integrációs piac vezető cége, 15 éves jelenléttel, jelentős nagyvállalati és államigazgatási ügyfélkörrel keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

További információ: Link megjelenítése

Feladatok:

Bővülő értékesítési csapatunkba, budapesti munkahelyre keresünk ügyfélmenedzser munkatársat. Feladat a közepes és nagyvállalati, valamint intézményi ügyfélkör számára önállóan értékesíteni megoldásainkat (videokonferencia és professzionális tárgyalótermi audiovizuális eszközök és szolgáltatások).

Elvárások:

  • min. 2 év egy helyen eltöltött értékesítői tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • informatikai ismeretek
  • jogosítvány
  • IT és/vagy audiovizuális technológia területen szerzett értékesítési tapasztalat és felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, fix+teljesítményalapú bérezés
  • hosszú távú, kreatív munkalehetőség
  • szakmai továbbfejlődés
  • kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol