www.cvonline.hu

Ügyfélmenedzser

  • Company_icon NTH Media kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Érdekelnek a legújabb trendek és megoldások a digitális marketing világából? El tudod képzelni, hogy Te mutatod meg a leendő ügyfeleknek hogyan váltsák ezeket a megoldásokat értékké a cégük számára? Ha igen, akkor csatlakozz Te is ambíciókkal teli nemzetközi csapatunkhoz.

Kik vagyunk:

Nemzetközi cég vagyunk, mely a legkorszerűbb saját fejlesztésű megoldásaival több mint 70 országban áll az ügyfelek szolgálatában. Fő célunk a mobilon keresztüli kommunikáció teljes egészét lefedő megoldások szolgáltatása.

Keressük azt az új értékesítő kollégát, aki munkájával hozzájárul a mobil / digitális marketing részlegünk magyarországi növekedéséhez.

Mi lesz a feladatod:

  • a helyi piac átfogó megismerése és a trendek nyomon követése
  • partnerekkel és új potenciális ügyfelekkel való kapcsolatok kiépítése
  • az ügyfelek igényeinek a felmérése
  • a kreatív és fejlesztő kollégákkal együtt a megfelelő megoldást megtalálni az ügyfeleknek
  • ügyfélbemutatók és árajánlatok elkészítése
  • a projektek nyomon követése, új lehetőségek feltárása

Mit várunk el tőled:

  • szeresd az értékesítést (1-3 év tapasztalat)
  • mivel mi nemzetközi csapat vagyunk, fontos, hogy tudj angolul kommunikálni (haladó szint)
  • a további fejlődés érdekében jó, ha tudsz kommunikálni szlovák nyelven is (rendszeres kommunikáció)
  • mivel mindig újabb fejlesztéseink vannak, fontos, hogy nyitott légy és szeress megtanulni új dolgokat.
  • ahhoz, hogy együtt tudjunk nőni, fontos, hogy lendületesen és kitartóan dolgozz
  • fontos, hogy jól és hatékonyan tudj kommunikálni az emberekkel mivel napi szinten ezt fogod tenni, úgy az ügyfelekkel és partnerekkel, mint kollégáiddal (telefonon, személyesen, email-en)
  • mivel megoldásaink sok területet ölelnek át és több termékből épülnek fel, fontos, hogy tudj globálisan gondolkodni, átlátni rendszereket és észre venni összefüggéseket.
  • fontos, hogy egyszerre több projektre is tudj figyelni és tud jól megszervezni munkádat.

Ami előnyt jelent

  • tapasztalat a média / reklám világában
  • aktív kapcsolatok a média-, illetve reklámpiac szereplőivel

Amit kínálunk:

  • egy nemzetközi csapat tapasztalatát és támogatását, mely lehetőséget nyújt számodra a legújabb trendek és technológiák megismerésére, illetve elsajátítására
  • lehetőséget, hogy kitágítsd látóteredet és új piacokat fedezz fel, cégen belüli fejlődés.
  • versenyképes díjazás

Ha úgy érzed, hogy szeretnél hozzánk csatlakozni, küld el önéletrajzodat motivációs levél kíséretében angolul és magyarul az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Key account manager, Telefonos értékesítő
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing tanácsadó, Média tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Szlovák
Egyéb hasonló állások Önnek
Marketing és értékesítési munkatárs

Fried Kastély Szálloda

Idegenforgalommal és szállodákkal foglalkozó cé...
Budapest, Pest

Belső kommunikációs szakértő

OTP Bank NyRt.

Feladatok: a vállalaton belüli közösségi felüle...

Kereskedelmi képviselő (Budapest, Pest megye)

Autonet Import Magyarország Kft

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatá...