www.cvonline.hu

Ügyfélmenedzser

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.03.28.
Hirdetés azonosító: 1108094

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Informatikai termékek és szolgáltatások értékesítéséhez keresünk ügyfélmenedzser munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

· Új ügyfelek megkeresése és üzleti lehetőségek felkutatása meghatározott ügyfélkörben.

· Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörben, szerződések kezelése, új projektek megalapozása.

· Tenderek, ajánlatok, szerződések és megrendelések önálló menedzselése.

· Rendszeres ügyféllátogatások szervezése és bonyolítása.

· Az értékesítéshez kapcsolódó alapvető adminisztratív feladatok ellátása: ügyféladatbázis, CRM rendszer naprakészen tartása, értékesítés előrejelzés heti szintű vezetése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

· Felsőfokú informatikai, gazdasági, műszaki vagy kereskedelmi végzettség.

· Microsoft Office környezet készség szintű ismerete.

· Végfelhasználók felé történő értékesítésben és/vagy tanácsadásban szerzett, minimum 3 éves gyakorlat.

· Minimum középfokú angol nyelvismeret.

· Jó kommunikációs és prezentációs készség.

· Dinamikus, proaktív működés.

· Nyitottság, tanulásra való hajlandóság.

· Jó áttekintő és rendszerező képesség.

· Stabil, megbízható, precíz munkavégzés.

· Határozott fellépés.

Nyelvtudás:

Középfokú angol nyelvismeret

A megbízó cég profilja:

Az innováció iránt elkötelezett vállalat; folyamatos fejlesztéseket hajtanak végre például a közösségi közlekedési informatika, a lakossági ügyfélszolgálat és folyamat menedzsment területén.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.