www.cvonline.hu

Ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 82 napja lejárt

Partnerünk pótalkatrészek, műszaki szolgáltatások és üzleti megoldások teljes szolgáltatójáként mezőgazdasági, kertészeti és erdőgazdálkodási, valamint földmunka vállalatok és OEM-vállalatok stratégiai partnere. Mára már Európa legnagyobb műszaki nagykereskedőinek egyikévé nőtte ki magát. A következő pozícióba keresnek munkatársat:

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, üzleti kapcsolatok fejlesztése
  • Kiskereskedelmi hálózat felépítése
  • Stratégiaadaptálása
  • Piacelemzés
  • Konkurencia figyelés
  • Kiskereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítési terv (éves, havi) készítése és végrehajtása

Elvárások

  • Főiskolai kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Kiskereskedelmi hálózat felépítésében legalább 3 éves tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Felsőfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Minimum 3 éves értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Nemzetközi kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Mezőgazdasági kis- és nagykereskedelmi hálózat ismerete
  • A termékcsoportok magas szintű ismerete

Jelentkezés magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és bérigény megjelölésével!

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő