www.cvonline.hu

Ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 428 napja lejárt

Golding kft.

Magyarországi reklámajándék forgalmazásban piacvezető, 25 éve sikeres, évi ~2,5 milliárd Ft forgalmú, magyar családi vállalkozás,

lelkes és szakmailag kiemelkedő csapata továbberősítéséhez budapesti munkavégzésre

munkatársat keres

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel
  • Részükre tanácsadás, ajánlatok kidolgozása, majd
  • Bejövő megrendeléseik koordinálása, bonyolítása.
  • Önálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekben
  • A meglévő kapcsolatok folyamatos ápolásán túl új ügyfélkapcsolatok kialakítása

Elvárások:

  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret
  • Rugalmas, megnyerő személyiség
  • Sikerorientált, aktív, kezdeményező hozzáállás
  • Jó kommunikációs- (kapcsolatteremtő- és tárgyalási-) készség
  • Nagyfokú önállóság és egyben team orientáció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • B2B (esetleg reklámajándék) értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

Új munkatársunkat egy emberileg és szakmailag kiváló csapatban, korrekt jövedelem, valamint professzionális munkakörülmények és kellemes munkahelyi légkör várja.

Kérjük, hogy motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési igényének megjelölésével - küldje az alábbi email címre.

Cégünkről további információkat a Link megjelenítése honlapon talál.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol