www.cvonline.hu

Ügyfélmenedzser - Pápa

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.06.12.
Hirdetés azonosító: 885738

Magyarország domináns telekommunikációs szereplőjének a megbízásából keresünk kollégát Ügyfélmenedzser pozícióba, pápai munkavégzéssel.

Feladatok:

- ICT és telekommunikációs megoldások értékesítése
- Ügyfél akvizíció, ügyfelek igényeinek felmérése, szakértői tanácsadás
- Ajánlatok, szerződések előkészítése
- Szektor-specifikus piaci igények és trendek ismerete
- Prezentációk, bemutató anyagok összeállítása

Elvárások:

- ICT és telekommunikációs technológiák, standardok, termékek beható ismerete
- Szektor specifikus piacismeret a pápai régióban
- Legalább 3 éves releváns tapasztalat
- Minimum középfokú végzettség
- Kiváló kommunikációs és meggyőző készség
- Proaktivitás, dinamizmus
- MS Office
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Alapfizetés+jutalék
- Színvonalas munkakörnyezet
- Hosszú távú szakmai perspektíva

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a