www.cvonline.hu

ÜGYFÉLMENEDZSER MUNKATÁRS

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 778477
lejárt

  A hazai telekommunikációs szektorban egyedülálló módon fejlődő magyar vállalat, felelősségteljes munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A kiemelt vállalati és nagykereskedelmi ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása elsődlegesen telefonos kapcsolattartást útján, új megrendelések, ügyfélpanaszok kezelése, adminisztrációs és hibaelhárítási folyamatok koordinálása
  • Nagykereskedelmi értékesítés ösztönzése kapcsolattartás, promóciós, illetve egyedi kiajánlások útján
  • Ügyféltalálkozókon, partner rendezvények megvalósításában aktív részvétel
  • Értékesítési célfeladatok végrehajtása meglévő ügyfélkörben, szolgáltatási szerződések megújítása, illetve új szolgáltatás kiajánlások megtétele telefonos kapcsolaton, illetve egyéb kommunikációs csatornákon keresztül

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Távközlési szakmai ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Előnyök:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelt ügyfélszolgálaton, illetve inside ügyfélmenedzserként szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Direkt-/telefonos értékesítés
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office

Egyéb információk:

  • Amit kínálunk:
  • Reális elvárások
  • Kulturált munkakörülmények
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Együttműködő, motivált kollégák, összetartó csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzával, motivációs levelével, valamint fizetési igényének megjelölésével pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió