www.cvonline.hu

Ügyfélmenedzser / Key Account Manager

  • A hirdetés 1165 napja lejárt

Dinamikus távközlési szolgáltató keres, kompetens, elhivatott, megbizható és sikerorientált

Ügyfélmenedzser

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Távközlési szolgáltató (vezetékes és mobil) termékportfóliójának képviselete
  • Komplex  távközlsi megoldások, IP telefónia, mobil telefónia, Internet  és csoportmunkát támogató kommunikációs megoldások értékesítése
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, új ügyfelek megszerzése, meglévő ügyfeleknél új igények felmérése elsősorban a KKV és nagyvállalati területen
  • Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok készítése
  • Szoros együttműködés a mérnöki csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú - lehetőleg szakirányú - végzettség
  • Távközlési és infokommunikációs megoldások értékesítésében szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, jó prezentációs képesség és gyakorlat
  • Ügyfélorientált személyiség
  • Dinamikus, határozott fellépés
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó képesség, együttműködés, megbízhatóság, önállóság
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Megújuló, összeszokott, dinamikus csapat
  • Kulturált munkakörülmények, tervszerű munkavégzés
  • Állandó továbbképzések, fejlesztések, fejlődési lehetőség
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes alapjövedelem és ijutalék rendszer.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő