www.cvonline.hu

ÜGYFÉLMENEDZSER (5913)

  • A hirdetés 1195 napja lejárt

Ügyfélmenedzser
(egészségügyi szolgáltatások értékesítése vállalati ügyfélkörnek Pécsett)

Elvárások:
-Felsőfokú végzettség (preferáltan kereskedelmi vagy közgazdasági)
-Szolgáltatások területén szerzett, legalább 2-3 éves értékesítési tapasztalat
-Nagy értékű szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat (legalább 1 év)
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
-Jogosítvány
-Dinamikus, proaktív személyiség, ambíciózus hozzáállás
-Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
-Önállóság, kezdeményezőkészség
-Pozitív gondolkodás

Előnyt jelent:
-Nagyvállalati környezetben, főleg HR területen szerzett értékesítési tapasztalat
-Angol nyelvtudás

Feladat:
-Egészségügyi szolgáltatások értékesítése vállalati ügyfeleknek
-A kitűzött forgalmi terv és az egyéni akcióterv alapján új ügyfelek megkeresése
Az üzlettel kapcsolatos tárgyalások, egyeztetések lefolytatása, folyamatos kapcsolattartás a potenciális ügyfelekkel
A tárgyalások és az üzleti adatok pontos regisztrációja és adminisztrálása
Az üzlet megkötéséhez szükséges belső erőforrások projektszerű koordinálása
Rendszeres riportok és beszámolók elkészítése

Amit kínálunk:
Kihívásokkal teli szakmai munkát és fejlődési lehetőséget
Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét
Korrekt, versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:
Pécs

Megbízónk profilja:Közép-Kelet-Európa legnagyobb nemzetközi – svéd hátterű –  magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és biztosítója.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük, küldje  a E-mail cím megjelenítése e-mail címre