www.cvonline.hu
Ügyfélmegoldások Elemző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 745209
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Elemzi az ügyfél munkaterületi szoftverigényeit

 - Fejleszti vagy módosítja a T-Systems által szolgáltatás-portfóliót az ügyfél követelményei az üzleti és működési igényeknek megfelelően

 - Erőforrásokat biztosít a projekthez, elkészíti a projekt tervet, állandó kapcsolatban van a résztvevőkkel és konzultál az ügyféllel

 - Felügyeli az erőforrás kiosztást, törekszik az optimális erőforrás-kihasználtságra ás átlátható tervezésre

 - Figyeli a résztvevők teljesítményét, motiválja a projekt csapat tagjait, javaslatot tesz feletteseinél a projekt tagok képzésre

 - Betartja és betartatja a standard eszkalációs és riporting szabályokat és rendszerességet

 - A projekt előrehaladását nyomon követi, figyeli a részvevők munkáját, teljesítményét, motiválja a projekt-csoport tagjait, javaslatokat tesz a munkahelyi vezetőnek a projekttagok képzésére, jutalmazására, megosztja az információkat

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Minimum 2-3 év tapasztalat projekt munkában, esetleg menedzsmentben

 - Legalább középszintű német ÉS tárgyalási angol nyelvtudás

 - Desktop virtualizációs technikák ismerete

 - Átfogó IT ismeretek, rendszerszemlélet

 - Registry ismeret, group/szoftver policyk ismerete

 - Önálló munkavégzési képesség nemzetközi környezetben

 - Csapatszellem, precizitás, ügyfélfókusz

 - Nagyfokú utazási hajlandóság

  Előnyt jelent:

  •   Tapasztalat szoftver-elosztó rendszerekkel
  •   VB-script ismeret előny

Amit kínálunk

  - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79848

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen