www.cvonline.hu
Ügyfélmegoldások Elemző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 738813
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyféligények felderítése szoftver disztribúciós   szempontból

 - T-Systems-es megoldások elfogadtatása és   implementációs projektekben való részvétel

 - Közös kommunikációs felület kialakítása és   működtetése egyes csapatok között

 - Pre-Sales fázis támogatása, kapcsolattartás a   Sales Managementtel

 - Ügyfélprojektek vezetése

 - Change és Problem Management felügyelete

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Windows mélyebb szintű ismerete, registry és   group/szoftver policyk ismerete

 - Felsőfokú német vagy angol nyelvtudás

 - Active Directory, Microsoft Windows Server 2008   ismeret előnyt jelent

 - Előny: MSI technológia, Windows Installer,   szoftver elosztó rendszerek (SCCM, Empirum) ismerete

 - Csapatjátékos személyiség

 - Precizitás

 - Remek kommunikációs és kezdeményezőkészség

 - Utazási hajlandóság (előreláthatólag évi 20%   utazás várható)

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79664

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen