www.cvonline.hu

Ügyfélkiszolgáló

  • A hirdetés 558 napja lejárt

Copy General
A Copy General Európában először Magyarországon nyitotta meg első üzletét, 1991-ben.
A magyarországi Copy General Zrt, jelenleg 4 üzletet és egy digitális nyomdát működtet. Mára a legnagyobb digitális nyomtatással, fénymásolással, valamint teljes körű nyomdai szolgáltatással foglalkozó üzletlánccá vált, így stabil piaci helyzetet tudhat magáénak. Cégünk jelenleg

ügyfélkiszolgáló

munkakörbe munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • Ügyfelek udvarias kiszolgálása a legrövidebb időn belül
  • Ügyfelek által hozott megrendelések kezelése
  • Megrendelések elkészítése (szkennelés, nyomtatás, kötészet)
  • Pénztárgép és pénzkezelés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó megjelenés és jó kommunikációs készség
  • Humán beállítottság, csapatjátékos
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • Nyomdai területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Pénztárazási tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Céges rendezvények a kikapcsolódás és feltöltődés céljából
  • Csapatépítő programok, foglalkozások
  • Biztos, hosszú távú álláslehetőség

Jelentkezni lehet a feltöltött önéletrajzzal a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Várunk, legyél tagja csapatunknak!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő