www.cvonline.hu

Ügyfélkiszolgáló

  • A hirdetés 851 napja lejárt

Copy General

A Copy General Európában először Magyarországon nyitotta meg első üzletét, 1991-ben. A magyarországi Copy General Zrt, jelenleg 5 üzletet működtet. Mára a legnagyobb digitális nyomtatással, fénymásolással, valamint teljes körű nyomdai szolgáltatással foglalkozó üzletlánccá vált, így stabil piaci helyzetet tudhat magáénak.

Cégünk jelenleg

ügyfélkiszolgáló

munkakörbe munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • Ügyfelek udvarias kiszolgálása a legrövidebb időn belül
  • Ügyfelek által hozott megrendelések kezelése
  • Megrendelések elkészítése (szkennelés, nyomtatás, kötészet)
  • Pénztárgép és pénzkezelés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Humán beállítottság, csapatjátékos
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, talpraesett, alkalmazkodó személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • Nyomdai területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Pénztárazási tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Biztos, hosszú távú álláslehetőség

Jelentkezni a "Jelentkezés" gombra kattintva, az állásajánlat menüpont alatt található adatlap kitöltésével és fényképes önéletrajzzal lehet, melyen kérnénk megjelölni a pályázott munkakört. A fényképes önéletrajzokat illetve a jelentkezési lapokat a bér igény megjelölésével,  az alábbi e-mail címre lehet küldeni.

Copy General Zrt. 1139 Budapest, Forgách u. 9/B.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő