www.cvonline.hu

Ügyfélkiszolgálási munkatárs

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt. back-office csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKISZOLGÁLÁSI MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: Kálvin Center (Budapest, Kálvin tér 12-13.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • beérkező pénztári ajánlatok, szerződésmódosítási kérelmek és más egyéb nyomtatványok rögzítése, ellenőrzése,
  • ügyfelek írásos bejelentése alapján adatmódosítások rögzítése a nyilvántartási rendszerben,
  • a területhez érkező ügyféllevelek, kérdések megválaszolása, kimenő ügyfélküldemények készítése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi),
  • erős informatikai ismeretek, MS Office programok kezelése (Outlook, Word, Excel),
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent:

  • hasonló pénzügyi, banki, vagy adminisztrációs területen szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • tanulási lehetőség, új munkafolyamatok megismerése,
  • változatos feladatok,
  • multinacionális munkakörnyezet,
  • teljesítmény jutalmazása.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. április 30-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!