www.cvonline.hu

ÜGYFÉLKISZOLGÁLÁSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt. back-office csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: VIII. kerület, Kálvin tér

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a beérkező lakástakarékpénztári ajánlatok, önkéntes nyugdíjpénztári belépési nyilatkozatok, szerződésmódosítási kérelmek, nyomtatványok ellenőrzése, rögzítése,
  • az ügyfelek írásos bejelentése alapján adatmódosítások rögzítése a nyilvántartási rendszerben,
  • kimenő ügyféllevelek készítése,
  • az ügyfélszolgálathoz beérkező reklamációk, kérdések megválaszolása,
  • csoportos beszedési megbízásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • önkéntes nyugdíjpénztári átlépések intézése,
  • ügyfélszolgálati irodában a beérkező ügyfelek kiszolgálása.

Elvárások:

  • szakirányú (pénzügyi/közgazdasági) középfokú végzettség,
  • magas szintű MS Office ismeretek (Outlook, Word, Excel),
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • ügyfélorientált gondolkodás,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzésre való képesség.

Előnyként értékeljük:

  • társadalombiztosítási ügyintézői tanfolyam,
  • hasonló pénzügyi, banki, vagy adminisztrációs területen szerzett tapasztalat.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2014. január 31-ig - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportál oldalunkon:Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő