www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati vezető

  • A hirdetés 888 napja lejárt

Megbízónk részére

ügyfélkapcsolati vezetőt

keresünk azonnali kezdéssel

Feladatok

  • operatív ügyfélkezelés (call center, személyes ügyfélszolgálat, panaszkezelés)
  • csapat szakmai felügyelete és operatív irányítása
  • munkakörében projektek önálló előkészítése és kivitelezése

Szakmai elvárások

  • szükséges végzettség: felsőfok
  • minimum 3-4 év ügyfélkiszolgálási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • teljes kampányok lebonyolítása stratégiai tervezéstől a kivitelezésig
  • tárgyalás szintű angol nyelvtudás (prezentációk készítése, előadása)
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeret (Word, Excel),

Személyiséggel szemben támasztott elvárások

  • stratégiai gondolkodás és vezetői kompetenciák
  • csapatjátékos
  • jó problémamegoldó képesség,
  • gyors tanulási képesség,
  • együttműködési és alkalmazkodási képesség,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség.

Elvárások

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Megbízónk

  • főállású munkakört (a munkavégzés helye: Budapest),
  • kihívással arányos bérezést,
  • sikerorientált, dinamikus környezetben való munkavégzést kínál.

Ha Ön elhivatott és precíz szakember, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a bruttó fizetési igény megjelölésével a hirdetés megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol