Ügyfélkapcsolati vezető / Üzletfejlesztő (német nyelvterületre)

  • A hirdetés 1265 napja lejárt

Ügyfélkapcsolati vezető / Üzletfejlesztő
(német nyelvterületre)

Cégünk számára Budapesten keresünk egy talpraesett, üzletileg gondolkodni tudó, ambiciózus ÜZLETFEJLESZTŐT, aki udvariasan és türelmesen, mégis határozottan kommunikál meglévő és új partnereinkkel német nyelven.

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendszeres telefonos és emailes cégközi kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • A rábízott terület vagy ország szakmai feltérképezése
  • Üzleti ajánlatok kezelése, cégünk szolgáltatásaival kapcsolatos részletes tájékoztatás
  • Szerződéskötés, szerződések személyre szabása
  • Új szolgáltatások értékesítése és a kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Telefonhívások és elektronikus levelek megválaszolása
  • Esetenkénti tolmácsolás
  • Esetenként reklamációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy középfokú műszaki végzettség
  • Élő, folyékony szóbeli és írásbeli német nyelvtudás
  • Értékesítésben vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Kiváló számítógép-felhasználói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, különös tekintettel az ügyfelekkel történő kommunikációra
  • Képesség önálló munkatervezésre és munkavégzésre
  • Pro- aktív, probléma megoldó hozzáállás
  • Alaposság, a részletekre való odafigyelés, komplex látásmód és precizitás
  • Előny: műszaki területen való jártasság vagy végzettség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás, részben otthonról is végezhető
  • Fix + jutalékos jövedelem (egyszeri és folyamatos jutalék egyaránt)
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Izgalmas, változatos, és sikerélménnyel járó munkalehetőség

Jelentkezni magyar és német nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen lehet!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő