www.cvonline.hu
Ügyfélkapcsolati ügyintéző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.09.
Hirdetés azonosító: 918327
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek tájékoztatása egy új szolgáltatásról (nem értékesítési feladat),
  • Kimenő hívások indítása előre megadott adatbázisból (meleg hívások),
  • E-számla szolgáltatás bemutatása az ügyfeleknek

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny,
  • MS Office ismeretek,
  • Önálló kommunikatív, talpraesett személyiség,
  • Pontosság,
  • Megbízhatóság,
  • Monotóniatűrés

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Felelősségteljes munkakör
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre,
  • Bejárás vállalati buszokkal biztosított Budapestről

Egyéb információk:

    • Munkavégzés helye: Törökbálint,
    • Lehetséges kezdés: azonnal

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.