www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Ügyintéző

  • A hirdetés 1298 napja lejárt

Megbízónk magas színvonalon, kizárólag ügyfelei szempontjait és érdekeit szem előtt tartva nyújt különböző ügyfélkapcsolati szolgáltatásokat és megoldásokat partnerei részére, immár több mint 10 éve.

Részükre keresünk új kollégákat:

munkakörbe Budapestre.

Leendő munkatársak főbb feladatai lesznek:

  • hazánk egyik meghatározó telekommunikációs cégének meglévő ügyfeleivel történő eredményes kapcsolattartás
  • közismert, megbízható termékek és szolgáltatások telefonon keresztül történő ajánlása, értékesítése a rendelkezésre álló belső adatbázisból
  • upsell, cross selling
  • a pozícióhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaik az ideális jelölttel szemben:

  • ügyfélközpontúság
  • kitűnő kapcsolatteremtési képesség
  • határozottság, magabiztosság
  • kiváló kommunikációs képességek
  • optimista hozzáállás, értékesítői szemlélet
  • valós felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)

Amit kínálnak:

  • fix havi alapbér + ösztönző jutalékok (betanulási idő alatt a fix bér mellé + fix jutalék)
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • munkaviszonyban történő foglalkoztatás (nem vállalkozói jogviszony)
  • teljes munkaidős, napi 8 órás munkavégzés hétfőtől-péntekig, hétvégén pihenés
  • hosszú távú együttműködés
  • kellemes munkahelyi légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • könnyen megközelíthető, jól felszerelt, kényelmes iroda
  • alapos felkészítés, rendszeres belső szakmai, kommunikációs, értékesítési képzések
  • támogató vezetés
  • fejlődési lehetőség

Értékesítésben szerzett tapasztalat nem feltétele a munkavégzésnek. Kollégáik számára folyamatos képzést, a munkavégzéshez szükséges támogatást biztosítunk.

Amennyiben Ön régóta nem folytatott rendszeres keresőtevékenységet, megváltozott munkaképességű, pályakezdő vagy TGYES-ről / GYED-ről / GYES-ről visszatérő álláskereső, kérjük, jelölje ezt önéletrajzában, kiemelten kezeljük és örömmel vesszük a jelentkezését!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát – a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével – a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő