www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati ügyintéző

  • A hirdetés 359 napja lejárt

Az Első Hazai Adatkezelő Kft. magas színvonalon, kizárólag Megbízóinak és azok ügyfeleinek szempontjait és érdekeit szem előtt tartva nyújt különböző ügyfélkapcsolati szolgáltatásokat és megoldásokat partnerei részére, immár több mint 5 éve. Sikerünk záloga tapasztalt szakértői gárdánk és teljesítmény orientált munkatársaink megbecsülésében rejlik.

  Szakmailag felkészült, elkötelezett, rugalmas és kreatív csapatunk bővítéséhez, elhivatott munkatársakat keresünk a következő pozícióba:

Leendő munkatársaink főbb feladatai lesznek:

  • hazánk egyik meghatározó telekommunikációs cégének meglévő ügyfeleivel történő eredményes kapcsolattartás
  • közismert, megbízható termékek és szolgáltatások telefonon keresztül történő ajánlása, értékesítése a rendelkezésre álló belső adatbázisból
  • a pozícióhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:

  • ügyfélközpontúság
  • kitűnő kapcsolatteremtési képesség
  • határozottság, magabiztosság
  • kiváló kommunikációs képességek
  • optimista hozzáállás, értékesítői szemlélet
  • valós felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • fix havi alapbér + ösztönző jutalékok (betanulási idő alatt a fix bér mellé + fix jutalék)
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • munkaviszonyban történő foglalkoztatás (nem vállalkozói jogviszony)
  • teljes munkaidős, napi 8 órás munkavégzés hétfőtől-péntekig, hétvégén pihenés
  • hosszú távú együttműködés
  • kellemes munkahelyi légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • könnyen megközelíthető, jól felszerelt, kényelmes iroda
  • alapos felkészítés, rendszeres belső szakmai, kommunikációs, értékesítési képzések
  • támogató vezetés
  • fejlődési lehetőség

 Munkavégzés helye: Budapest

 Értékesítésben szerzett tapasztalat nem feltétele a munkavégzésnek.

 Kollégáink számára folyamatos képzést, munkához szükséges támogatást biztosítunk.

 Amennyiben Ön régóta nem folytatott rendszeres keresőtevékenységet, megváltozott munkaképességű, pályakezdő vagy TGYES-ről / GYED-ről / GYES-ről visszatérő álláskereső, kérjük, jelölje ezt önéletrajzában, kiemelten kezeljük és örömmel vesszük a jelentkezését!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, juttasd el hozzánk önéletrajzod – a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével – az alábbi e-mail címre.