www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati ügyintéző

  • A hirdetés 271 napja lejárt

Gyere el hozzánk, hogy megismerkedhessünk,

ha bejelentett, teljes munkaidős állást keresel egy megbízható, stabil vállalatnál!

Munkatársakat, - akár pályakezdőket is - várunk folyamatosan bővülő csapatunkba,

pozícióra

A munkatársunk fő feladatai:

  • telefonon beérkező ügyfélmegkeresések fogadása, kezelése elsősorban szóban, szükség esetén írásban történő rögzítése, ill. megválaszolása
  • esetenként kimenő hívások indítása adategyeztetés céljából
  • szoros együttműködés ügyfélkezelésben érintett társ területek munkatársaival
  • egyedi, ill. formalevelek készítése, kiküldése, adminisztrálása
  • adatrögzítés, adatmódosítás, adatkezelés az alkalmazott rendszerekben

Elvárások:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel magabiztos használata elengedhetetlen! (a kiválasztási folyamatban mérjük)
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat (szóban és írásban egyaránt)
  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • ügyfélközpontú magatartás, szemléletmód
  • kiváló szóbeli kommunikáció, üzleti, ügyfélszolgálati szókincs
  • logikus, analitikus gondolkodás, lényeglátás
  • monotonitástűrés
  • önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • jó együttműködési képesség, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • energia kereskedőnél /szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • call center tapasztalat
  • számlázási ismeretek

Amit kínálunk:

  • 133.000 Ft alapbér, ami a próbaidő után 138.000 forintra emelkedik
  • + 25.000 Ft bónusz + 26.000 Ft cafeteria próbaidő után
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet
  • 21 napos szakmai felkészítő tréning
  • dinamikus, fiatal csapat
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • fejlődési, előrejutási lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület (Alleetól 2 villamos megálló)

Munkaidő: Teljes munkaidő – reggel 08:00-tól délután16:30-ig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, juttasd el szakmai önéletrajzodat, motivációs leveledet bérigény megjelölésével a következő címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő