www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Tanácsadó

  • A hirdetés 1180 napja lejárt
52843-Ügyfélkapcsolati TanácsadóLink megjelenítése">

Megbízónk több hazai és külföldi biztosítót képviselő, pénzügyi biztosítékokkal foglalkozó ügynökség. Csapatuk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a portfolióba tartozó vállalati ügyfelekkel;
  • Garanciakérelmek kezelése/ kibocsátások előkészítése;
  • A kockázatfelméréssel kapcsolatos adminisztrációs, nyilvántartási és adatszolgáltatási munka ellátása;
  • Szerződések folyamatos karbantartása;
  • Részvétel a kockázatelemzésben, pénzügyi elemzések készítése;
  • Folyamatos ügyfél monitoring;
  • Ügyféltárgyalásokon való részvétel;
  • Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Felsőfokú közgazdasági (pénzügyi – számviteli) végzettség;
  • Tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás;
  • 2-3 év szakmai gyakorlat, banki vállalatfinanszírozás ismerete előnyt jelent;
  • Kiváló számítógép-felhasználói ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs készség, empátia;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Pro-aktív, csapatjátétkos személyiség
  • Alapos és megbízható munkavégzés.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 52.843-as referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">