www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati szakértő (KKV)

  • A hirdetés 938 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Részvétel a bank kiemelt ügyfélkörének kezeléséhez kapcsolódó üzletpolitika és üzleti szabályozás kialakításában, döntéstámogató anyagok előkészítése;
  • Ezen ügyfélkörben az üzleti kapcsolatok szélesítése és az üzleti volumenek növelése;
  • Hálózati tájékoztatók, értékesítés-támogató és oktatási anyagok összeállítása;
  • Kapcsolattartás a szakmai szervezetekkel, központi államigazgatási szervezetekkel, társintézményekkel;
  • Az ügyfélkör gazdálkodására vonatkozó jogszabály tervezetek, tájékoztatók kidolgozásában való közreműködés, véleményezés;
  • Piacfigyelés, versenytársak elemzése;
  • A speciális ügyfeleket érintő jogszabályi változások és hálózati információk, igények gyűjtése, feldolgozása;
  • MS PowerPoint bemutatók rendszeres készítése;
  • Együttműködés a bank más szakterületeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
  • Banki vállalati kapcsolattartásban/hitelezésben szerzett 2-5 éves szakmai tapasztalat;
  • Akvizíciós tevékenységben való jártasság;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség.
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

  • Szakmai felsőfokú angol nyelvvizsga;

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 02.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő