www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens

  • A hirdetés 580 napja lejárt

Autófinanszírozással foglalkozó nemzetközi partnerünk részére új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A meglévő ügyfelekkel kapcsolatban valamennyi ügyféligény, kérés, reklamáció, adatszolgáltatási igény pontos kezelése és lelkiismeretes kielégítése;
    • Leendő ügyfelekkel kapcsolatban valamennyi ajánlatadási igény, a szerződéskötéssel kapcsolatos tájékoztatás pontos kezelése és lelkiismeretes kielégítése;
    • Ajánlatadási folyamatokban és tenderekben való aktív és lelkiismeretes részvétel;
    • Megbeszélésekre való alapos felkészülés, a heti összesítő jelentések és a szükséges dokumentáció csatolásával;
  • A munkaköréhez kapcsolódó riportok, kimutatások készítése, a vezetői döntéshozatal támogatása;
  • A munkakörhöz kapcsolódó nemzetközi szoftverek használata, az adatok karbantartása; bejövő ügyfél kérések reklamációk rögzítése, továbbítása, nyomon követése
  • Folyamatos és jó minőségű kapcsolattartás a vállalati társosztályokkal, az ügyfél érdekeinek a vállalat felé történő képviseletében;
  • A munkavégzéshez kapcsolódó fejlesztési javaslatok megfogalmazása, a teszteléseken történő részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Alapvető üzletági ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Analitikus látásmód
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria

Munkaidő:

  • Napi 8 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő