www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Referens

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 995294

(DIÁKMUNKA)
Feladatok:

  • elégedettség felmérése kérdőív alapján, kifelé telefonálás,

Elvárások:
  • jó kommunikációs készség, betöltött 18 életév, aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, rugalmas munkaidő beosztás rendelkezésre állási kötelezettséggel,

Juttatások:
  • hosszútávú munkalehetőség, stabil jó csapat,

Előnyök:
  • hetente több nap vállalása

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését küldjön egy fényképes önéletrajzot a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Győr