www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens

  • A hirdetés 825 napja lejárt

Műanyag nyílászárókat gyártó cég 2 fő Ügyfélkapcsolati referenst keres százhalombattai és érdi telephelyére.
Munkakezdés várható időpontja: 2014.10.25-29 között

Feladatok:

  • meglévő és új ügyfélkör kezelése és kiszolgálása
  • vállalat irányítási szoftver kezelése
  • árajánlatok, megrendelések és megrendelés visszaigazolások készítése ellenőrzése
  • számlák kiállítása, iktatása, pénztár kezelés
  • különböző adminisztrációs feladatok ellátása

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ügyfélkezelési, értékesítői és pénzügyes tapasztalat
  • jó kommunikációs és kifejező készség

Követelmény:

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • német és/vagy angol nyelv minimum közép szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, stabil, fiatalos, jó hangulatú, munkahely, versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Százhalombatta, Érd

Kérjük a fényképes önéletrajzot, motivációs levelet, fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre küldjék: