www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.31.
Hirdetés azonosító: 828567
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei energiaszolgáltatásban kiemelkedő szerepet betöltő megbízója számára olyan munkatársakat keres, akik szaktudásukkal és talpraesettségükkel tovább tudják erősíteni a cég dolgozóinak csapatát

Ref.:724

munkakörben.

A leendő munkatárs feladatai

  • a szervezet munkájában történő aktív részvétel, a kijelölt feladatok teljes körű ellátása
  • az ügyfelek számára magas színvonalú szolgáltatások nyújtása
  • ügyfélvisszajelzések gyűjtése, valamint azok alapján javaslattétel a rendszerek illetve a folyamatok javítása érdekében
  • részvétel a Komplex Ügyek Központhoz tartozó ügyfélszolgálati folyamatok működtetésében
  • telefonon vagy írásban érkezett ügyfélpanaszok hatékony kezelése (elosztási vagy kereskedelmi engedélyeseink szerződéseihez kapcsolódó szerződéskötési, szerződésmódosítási, számlázási, reklamációs, panaszos, díjbefizetéssel kapcsolatos igények)

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • szakirányú középfokú végzettség (műszaki/gazdasági)
  • magabiztos számítógépes ismeretek (Windows, MS Office, SAP vállaltirányítási rendszer)
  • ügyfélközpontúság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • igény egy jó csapatban történő munkavégzés iránt

Előny

  • pécsi lakhely

Munkavégzés helye

  • Pécs

Amit megbízónk kínál

  • cafeteriarendszer
  • stabil vállalati háttér
  • multinacionális környezet
  • kulturált munkakörülmények
  • hosszú távú munkavégzési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a toborzas@dologido.hu e-mail címre!

A levél tárgyában jelölje meg a pozíció megnevezését!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu