www.cvonline.hu

ÜGYFÉLKAPCSOLATI REFERENS

  • A hirdetés 377 napja lejárt

 KERESÜNK ÜGYFÉLKAPCSOLATI REFERENST!

Külföldi piackutatásokkal és call center szolgáltatásokkal több, mint 8 éve sikeresen és stabilan működő magyar vállalat, a Lépéselőny Média Kft. keres csapatába megbízható, tapasztalt ügyfélkapcsolati munkatársat!

A munkakör feladatai:

  • hideghívások indítása,
  • új ügyfelek felkutatása,
  • pontos adminisztráció, után követés,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • minimum két éves direkt salesben eltöltött tapasztalat,
  • saját maga részére végzett hideg hívásokban gyakorlat,
  • pozitív életszemlélet,
  • kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • profin kitalált, eladható szolgáltatás
  • stabil háttérvállalat biztonsága
  • irodai munkavégzés
  • hosszú távú, megbízható munkahely,
  • biztos jövedelem, fix + bónusz,
  • folyamatos képzési és fejlődési lehetőség,
  • agilis, összetartó és segítőkész csapat,
  • megfelelő munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:00 – 17:00.

Fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő