www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Referens (Veszprém)

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

Felnőttképzéssel és személyzeti tanácsadással foglalkozó veszprémi vállalat keres Ügyfélkapcsolati referens munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolat felvétele, telefonos megkeresések lebonyolítása
  • Személyes találkozók szervezése, levezetése
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, adatbázis rendszer építése, fejlesztése
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok nyomon követése, megtartása, bővítése
  • Önálló projektek koordinálása, végrehajtása a megrendelők elvárásainak, igényeinek megfelelően
  • A vállalat marketing feladataiban való aktív részvétel
  • Heti, havi szintű riportok, dokumentumok készítése
  • Megbízókkal, ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum 2-3 éves munkatapasztalat (hasonló területen, ügyfélszolgálatban, értékesítésben szerzett tapasztalat előny)
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Magabiztos kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

E-mail cím: E-mail cím megjelenítése