www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens - Tatabánya

  • A hirdetés 698 napja lejárt

Leendő munkatársunk feladatai:

  • ügyféligények kezelése szóban és írásban
  • szervezet munkájában való aktív részvétel
  • szakmai feladatok teljes körű elvégzése
  • személyes ügyfélfogadás lebonyolítása
  • az iroda rendeltetésszerű működtetése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • MS Office és felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • saját gépjármű

Amit nyújtani tudunk:

  • cafetéria
  • stabil vállalati háttér
  • fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • munkavégzés helye: Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/298-7338 telefonszámon érdeklődhet!

Helyek Tatabánya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol