www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens (Somogy megye)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2015.03.29.
Hirdetés azonosító: 913478
lejárt

Somogy megyei energiaszolgáltatásban kiemelkedő szerepet betöltő Megbízónk részére, olyan munkatársakat keresünk, aki szaktudásával és talpraesettségével tovább tudja erősíteni a cég dolgozóinak csapatát.

Ügyfélkapcsolati referens

Ref.:928

Feladatok:

  • Személyes ügyfél megkeresések hatékony kezelése központi és fiókirodákban
  • Elvárt mennyiségi és minőségi szintek teljesítése
  • Belső szabályzatok, eljárási rendek naprakész ismerete
  • A szervezet munkájában történő aktív részvétel, a kijelölt feladatok teljes körű ellátása
  • Az ügyfelek számára magas színvonalú szolgáltatások nyújtása
  • Ügyfélvisszajelzések gyűjtése, valamint azok alapján javaslattétel a rendszerek illetve a folyamatok javítása érdekében

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Irodai környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Windows, MS Office,
  • Ügyfélközpontúság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Igény egy jó csapatban történő munkavégzés iránt
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű

Előny:

  • Ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amit megbízónk kínál:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Kulturált munkakörülmények

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével ,,Ügyfélkapcsolati referens Ref. 928,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu