www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens (Ref.szám: Szf-1133)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.04.27.
Hirdetés azonosító: 903184

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (műszaki/gazdasági/egyéb)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Számítógépes ismeret (Excel)
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapatmunkára való képesség
  • Összefüggések kezelése

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati teendők ellátása, személyes és telefonos kapcsolattartás (időpont egyeztetések, egyeztetett időpontok lemondása, újra egyeztetés, stb)
  • Mérőhelyi munkák fotóinak feldolgozása, archiválása
  • Beszerzési megrendelések készítése és egyéb, szakterülethez kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • Improduktív munkautasítások készítése, jelenlétek, távollétek kezelése
  • Munkavédelmi ellenőrzések rögzítése MVR rendszerben
  • Aktív részvétel a régió munkájában és tevékeny együttműködés a vezető és műszaki előkészítő koordinátorokkal a hatékony munkavégzés érdekében

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszútávú lehetőség, biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, szakmai kihívás, fejlődés

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális háttérrel rendelkező energiaszolgáltató cég tatabányai irodájának megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó Szf-1133-as referenciaszámot!

A részlerekről érdeklődhet a +36 20 967 30 93-as mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő