www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens (Referenciaszám: HZ-855)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.01.24.
Hirdetés azonosító: 701494

Feladatok:

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben
  • Aktív részvétel a szervezet munkájában
  • Részvétel az ügyfélszolgálati folyamatok működtetésében
  • Szolgáltatások nyújtása az ügyfelek számára
  • Ügyfelek visszajelzéseinek gyűjtése, azok alapján javaslattétel a rendszerek, ill. folyamatok javítására
  • Ügyfélhívó kezelése
  • Fiók irodák látogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Felhasználói szintű Windows ismeret
  • Értékesítési és ügyfélszolgálati folyamatok ismerete
  • Saját gépjármű
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Komplex gondolkodásmód
  • Precizitás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előny:

  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Körmend, Lenti, Szentgotthárd

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. energiaszolgáltató megbízója számára toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát e-mailben.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HZ-855-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Huszár Zoltánnál a 20/410-42-22-es mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Szombathely
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő