www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens (REF 332)

  • A hirdetés 769 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres Energetikai Szolgáltató partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Ügyfélkapcsolati referens

(REF 332)

/Komló/

Feladatok:

  • Ügyfelekkel és vezetőkkel való telefonos és személyes kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Belső szabályok betartatása
  • Minőségirányítási rendszer megismerése, annak használata
  • Reklamációkezelés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • MS Office alap szintű ismerete

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Komló
  • Munkaidő: Heti 40 óra
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Saját gépkocsi, B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát bérigény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Baranya
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő