www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens Kaposvár (Ref.1054)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2015.06.18.
Hirdetés azonosító: 939310
lejárt

Az energiaszektorban kiemelt piaci helyzetű Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ügyfélkapcsolati referens (Ref.1054)

Kaposvár

A leendő munkatárs feladatai:

  • Személyes ügyfél megkeresések hatékony kezelése központi és fiókirodákban
  • Elvárt mennyiségi és minőségi szintek teljesítése
  • Belső szabályzatok, eljárási rendek naprakész ismerete
  • A szervezet munkájában történő aktív részvétel, a kijelölt feladatok teljes körű ellátása
  • Az ügyfelek számára magas színvonalú szolgáltatások nyújtása
  • Ügyfélvisszajelzések gyűjtése, valamint azok alapján javaslattétel a rendszerek illetve a folyamatok javítása érdekében

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Irodai környezetben szerzett min. 1 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Windows, MS Office)
  • Mobilitás
  • A munkakörhöz tartozóan vidéki városok lejárása igény szerint: Barcs, Szigetvár, Szentlőrinc, Sásd, Dombóvár, Tamási, Tab, Siófok
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Saját autó
  • Ügyfélszolgálati munkában szerzett tapasztalat
  • SAP vállaltirányítási rendszer ismerete
  • Kaposvár és környéki lakóhely

Munkavégzés helye

  • Kaposvár

Egyéb információk:

  • Azonnal, 2015.júniusától

Amit megbízónk ajánl:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális, modern környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Jó kollegiális légkör

Önéletrajz küldésével a következő e-mail címen: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, jelentkezéskor az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét: ,,Ügyfélkapcsolatit referens Kaposvár,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu