www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens - Győr (Referenciaszám: OE-1626)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2016.08.24.
Hirdetés azonosító: 1071411

Feladatok:

  • SAP Classic rendszerekre vonatkozó jogosultságkezelési folyamat megismerése,
  • Jogosultsági igények fogadása, üzleti igénylők támogatása jogosultsági kérdésekben,
  • Egyedi és tömeges jogosultságkezelési igények  jóváhagyása, megrendelése, beállítások ellenőrzése,
  • Üzleti igénylőkkel, SAP Classic modulgazdákkal, EBSHU-val való napi szintű kapcsolattartás,
  • A jogosultsági igények precíz, pontos nyilvántartása,
  • Javaslatadás a jogosultságkezelési folyamatok hatékonyságának növelésére,
  • A szervezeten belüli HR-fluktuációhoz kapcsolódó jogosultságok naprakész követése, időszakos ellenőrzése elvégzése

Elvárások:

  • Érettségi,
  • Legalább 1 év munkatapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Megbízható, precíz, rugalmas munkavégzés,
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban,
  • Nyitottság, proaktivitás új folyamatok megismerésére és működtetésére.

Előny:

  • Tapasztalat jogosultságkezelési folyamat működtetésben

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres munkavállalót területi referens munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a e-mailben a fent megadott e-mail címre.

Részletes tájékoztatásra személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő