www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati referens - Győr (Referenciaszám: OE-1433)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2017.04.07.
Hirdetés azonosító: 1018778

Feladatok:

  • Személyes megkeresések kezelése központi és fiókirodán
  • Az előírt mennyiségi és minőségi elvárások teljesítése
  • Belső szabályzatok naprakész ismerete.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontosság, következetesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres ügyfélkapcsolati referens pozícióra munkavállalót győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1433-ös referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Győr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Határozott idejű