www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati Referens - értékesítő

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

Műanyag nyílászárókat gyártó cég 2 fő Ügyfélkapcsolati Referens – értékesítő keres százhalombattai telephelyére.

Munkakezdés várható időpontja: 2014.02.17-28 között

Feladatok:

  • meglévő és új ügyfélkör kezelése és kiszolgálása
  • vállalat irányítási szoftver kezelése
  • árajánlatok, megrendelések és megrendelés visszaigazolások készítése ellenőrzése
  • különböző adminisztrációs feladatok ellátása

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ügyfélkezelési és értékesítői tapasztalat
  • jó kommunikációs és kifejező készség

Követelmény:

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • német és/vagy angol nyelv társalgás szintű ismerete

Értékelt kvalitások:

  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • megbízhatóság, rugalmasság, tanulékonyság, terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, stabil, fiatalos, jó hangulatú, munkahely, versenyképes bérezés

Kérjük a fényképes önéletrajzot, motivációs levelet a lent megadott e-mail címre küldjék.

Helyek Százhalombatta
Érd
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő