www.cvonline.hu
Ügyfélkapcsolati referens dán nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.19.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1206222

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihívásokat kereső, magabiztos nyelvtudással rendelkező leendő csapattagokat. Szívesen segítesz másokon akár csak telefonon keresztül is? Akkor jelentkezz!

Feladatok:

• Telefonos segítségnyújtás felhasználói szintű informatikai problémákkal kapcsolatban

• E-mailes kapcsolattartás dán ügyfelekkel

• Teljes körű információnyújtás, a felhasználók segítése

• Együttműködés a belső csapattal komolyabb problémák esetén

• Az ügyfelek folyamatos informálása az új szolgáltatások bevezetésének alkalmával

Elvárások:

• Magabiztos, tárgyalóképes aktív angol és dán nyelvtudás

• Pozitív, ügyfélközpontú beállítottság

• Hatékony problémamegoldó képesség.

• Kiemelkedő kommunikációs készség

• Önálló, hatékony munkavégzés

• Magas stressztűrő-képesség.

Amit nyújtunk:

• Versenyképes fizetés

• Multinacionális irodai környezet

• Dinamikus csapat

• Folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség

• Akár azonnali munkakezdés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.