www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati ref országos

  • A hirdetés 383 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI REFERENS
(BUD258)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Személyes megkeresések kezelése központi és fiókirodákban
  • Ügyfelekkel és vezetőkkel való kapcsolattartás
  • Előírt mennyiségi és minőségi elvárások teljesítése
  • Belső szabályzatok naprakész ismerete és betartása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • MS Officehaladószintű ismerete
  • Bkategóriás jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:Országos
  • Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a munkavégzés helye és a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014