www.cvonline.hu

Ügyfélkapcsolati projektmenedzser

  • A hirdetés 1081 napja lejárt

Cégünk, a Magenta-R Kft. 1997 óta van jelen a reklámtermékek piacán, 100%-os magyar tulajdonban lévő vállalkozás. A megszokott reklámajándékok mellett nagy hangsúlyt fektetünk az egyedi, ötletes reklámtermékek felkutatására és ismertetésére. Folyamatos fejlesztéseinknek köszönhetően szolgáltatásaink között megtalálható a szitanyomás, tamponnyomás, hímzés, gravírozás, reklámruházat- és reklámtárgyak forgalmazása, munka- és formaruházati termékek gyártása, valamint a grafikaiki tervezés és nyomdai vitelezés.

Dinamikusan fejlődő csapatunkhoz most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői megrendelések feldolgozása, teljes körű adminisztrációja
  • A megrendelési folyamatok teljes körű koordinálása, ellenőrzése a megrendelés beérkezésétől a kiszállításig
  • Információ nyújtása az ügyfelek számára megrendelésük állapotáról, illetve egyeztetés a felmerülő egyedi igényekről
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Esetleges reklamációk kezelése, ügyfél-elégedettség növelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Nyomdaipari piacismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyors felfogóképesség
  • Önállóság
  • Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny:

  • Nyomdaipari tanulmányok
  • Angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő